Nie tylko standardowe przewozy – jakie usługi dodatkowe oferują taxi?

  • 01.04.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Nie tylko standardowe przewozy – jakie usługi dodatkowe oferują taxi?
Z taksówek najczęściej korzystamy wtedy, gdy chcemy dostać się z jednego miejsca w inne. Jednak korporacje taksówkarskie mogą zaoferować swoim klientom także szereg usług dodatkowych.

Gdy nie mamy samochodu, gdy korzystanie z własnego auta nie jest możliwe, gdy liczy się czas dojazdu – w tych, a także w wielu innych sytuacjach korzystamy z usług taksówkarskich. Dzisiaj nie musimy nawet dzwonić po taksówkę – możemy zamówić ją również całkowicie przez internet.

 

Jednak oprócz standardowych usług przewozowych dla klientów indywidualnych, a także biznesowych korporacje proponują klientom szereg dodatkowych usług, które ułatwiają życie i oszczędzają czas.

 

Usługi tego rodzaju oferują obecnie praktycznie wszystkie korporacje taksówkarskie, w tym między innymi Taxi Alfa Kielce – jedna z pierwszych korporacji działających na terenie Kielc. Wystarczy tylko skontaktować się z korporacją, aby zamówić wybrane usługi dodatkowe.

 

Usługi dodatkowe oferowane przez korporacje taksówkarskie:

 

  • Przewóz dzieci do przedszkoli i szkół oraz do domów – gdy rodzice lub opiekunowie nie mogą zapewnić dowozu dla swoich pociech.
  • Realizacja drobnych zakupów – gdy klient nie może aktualnie udać się do sklepu osobiście, na przykład podczas imprezy, w trakcie choroby.
  • Odprowadzanie samochodu – gdy prowadzenie samochodu samodzielnie nie jest możliwe.
  • Odpalanie samochodów – gdy akumulator rozładował się podczas mroźnego dnia lub samochód nie chce odpalić z innych powodów.
  • Wynajęcie samochodów – wybrane firmy oferują swoim klientom usługi polegające na wynajęciu posiadanych samochodów.

 

Korporacje taksówkarskie mogą zaoferować swoim klientom także inne usługi, uwzględniające ich indywidualne życzenia.

 

Ile kosztują dodatkowe usługi taxi?

Za dodatkowe usługi taxi musimy zapłacić więcej niż za standardowe przewozy.

 

Przykładowo, za realizację drobnych zakupów musimy zapłacić kwotę od 20 złotych wzwyż, odprowadzenie samochodu pod wskazany adres będzie kosztowało od 50 złotych. Za odpalenie auta z pomocą przewodów zapłacimy od 20 złotych. Na cenę mają wpływ także dystans, który musi pokonać taksówkarz, a także dzień i pora wykonania usługi.

 

Cenniki dodatkowych usług w korporacjach taksówkarskich na terenie całego kraju można znaleźć również na ich stronach internetowych. Dodatkowo, informacje o kosztach można otrzymać podczas rozmowy z dyspozytorem, który obliczy orientacyjne opłaty związane z wykonaniem konkretnych usług.

Grupa Tipmedia
Podziel się: