Problemy z aranżacją wnętrza kawalerki? Wybierz projektanta wnętrz!

  • 18.01.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Problemy z aranżacją wnętrza kawalerki? Wybierz projektanta wnętrz!
Projektant wnętrz jest specjalistą w dziedzinie przygotowywania projektów przestrzeni – także tych najbardziej wymagających jak niewielkie kawalerki. Dlaczego warto skorzystać z jego wsparcia i na jakie usługi można wówczas liczyć?

Kawalerki sprzedają się obecnie bardzo dobrze. Te niewielkie mieszkania są doskonałym wyborem dla osób chcących przeprowadzić się na swoje samodzielnie albo dla par. Chętnie wybierane są również jako sposób na inwestycję pieniędzy – można szybko je wynająć, a także nie ma problemów z ich dalszą sprzedażą.

Nic więc dziwnego, że małe mieszkania takie jak kawalerki błyskawicznie znikają z rynku nieruchomości zarówno w największych, jak również w mniejszych miastach w Polsce.

Mała przestrzeń może jednak sprawiać trudności w aranżacji. Jeśli chodzi o uzyskanie efektu stylowej i funkcjonalnej przestrzeni, warto wybrać projektowanie wnętrz!

Na czym polega usługa projektowania wnętrz?

Biura projektowe oferujące usługi takie jak projektowanie wnętrz są chętnie wybierane także wtedy, gdy chodzi o przygotowanie aranżacji kawalerek.

Aranżacje wnętrz o małym metrażu mogą być często bardzo trudne, co powoduje, że bez właściwej wiedzy i rozeznania można nie uzyskać oczekiwanego efektu. Mieszkanie może wydawać się mniejsze, będzie korzystało się z niego niekomfortowo, będzie powodowało problemy z przechowywaniem.

W takim przypadku rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi projektowania wnętrz, które oferowane jest przez biura projektowe.

Usługa taka jak projektowanie wnętrza obejmuje szereg etapów prowadzących do uzyskania wymarzonej przestrzeni – eleganckiej, optycznie powiększonej, praktycznej.

W ramach usług projektowania wnętrz prowadzone są czynności takie jak:

  • konsultacje z klientem w celu określenia jego oczekiwań i potrzeb
  • inwentaryzacja wnętrza – pobranie wymiarów pomieszczeń
  • stworzenie koncepcji wnętrza zgodnie z życzeniami klienta
  • przygotowanie zestawienia materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia
  • wyrysowanie projektu wykonawczego dla ekip wykończeniowych
  • nadzór autorski nad realizacją prac wykończeniowych zgodnie z założeniami projektowymi

Właściciel kawalerki może zarówno zdecydować się na usługę polegającą na kompleksowym projektowaniu wnętrz, jak również może on wybrać projekt częściowy, który obejmuje tylko układ funkcjonalny przestrzeni czy poszczególne pomieszczenia sprawiające trudność w samodzielnej aranżacji.

Dlaczego warto współpracować z projektantem wnętrz przy aranżacji kawalerki?

Wybranie pomocy projektanta wnętrz przy aranżacji kawalerki ma wiele zalet, co powoduje, że obecnie usługa tego rodzaju jest bardzo chętnie wybierana.

Aranżacja wnętrza prezentuje się przede wszystkim atrakcyjnie – może odzwierciedlać indywidualny styl właściciela i stanowić dla niego spełnienie marzeń o zamieszkaniu w pięknej przestrzeni.

Projektant wnętrza może też zaproponować funkcjonalne rozwiązania pozwalające na uzyskanie optymalnego efektu związanego z przechowywaniem czy oświetleniem w kawalerce. Wtedy mała przestrzeń nie będzie już stanowiła dużego problemu!

Warto także wskazać, że profesjonalne aranżacje wnętrz stworzone przez biura projektowe podnoszą wartość nieruchomości i powodują, że są one łatwiejsze w wynajmie oraz w odsprzedaży.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług projektowych?

Kompleksowe wsparcie dotyczące aranżacji wnętrz zapewnia swoim klientom Biuro Projektowe SOHO studio, które zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług projektowych dla różnych przestrzeni.

Pełna oferta biura oraz jego przykładowe realizacje dla klientów są zaprezentowane na stronie internetowej pod adresem: https://sohostudio.co/oferta/.

Grupa Tipmedia
Podziel się: