Najlepsze konta oszczędnościowe

  • 02.01.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Najlepsze konta oszczędnościowe
Banki rywalizują pomiędzy sobą i kuszą nowych i obecnych klientów coraz to nowymi promocjami. Warto przyjrzeć się ich szczegółowych warunkom jak np. czas trwania promocji, oprocentowania czy ograniczenie kwotowe, która może wziąć udział w akcji promocyjnej.

Wszystkie banki wzięte pod uwagę w zestawieniu oferują bezpłatne założenie i prowadzenie konta oszczędnościowego, a atrakcyjne oprocentowanie dostępne jest tylko w określonym przedziale czasowym.

Konta oszczędnościowe - 3 najlepsze oferty

Getin Bank - Promocja na nowe środki

Bank oferuje atrakcyjną promocję "Na nowe środki". W ramach tej oferty klienci mogą skorzystać z oprocentowania wynoszącego 3,5% dla kwot do 400 tys. PLN i na 3 miesiące oraz 3,5% do 10 tys. PLN na okres 12 miesięcy. Osoby chcące skorzystać z promocji muszą pamiętać, że do prowadzenia konta oszczędnościowego w Getin Banku konieczne jest posiadanie konta Proste Zasady.

W ramach tego konta możliwe jest wykonywanie jednego bezpłatnego przelewu w miesiącu.

Promocyjna oferta obowiązuje tylko do 23.12.18 r. Nie mogą z niej skorzystać osoby, które udział w poprzedniej edycji promocji.

Więcej o tym koncie dowiesz się z tej analizy - wktorymbanku.pl/konto-oszczednosciowe-getin-bank/.

Alior Bank - Konto Mocno Oszczędnościowe

W Alior Banku klienci otrzymują na Nowe Środki oprocentowanie na poziomie 2,7% do 100 tys. PLN, obowiązujące przez 4 miesiące. Z konta oszczędnościowego mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali klienci. Szczególną zaletą tego konta oszczędnościowego jest możliwość jego założenia bez konieczności posiadania konta osobistego w tym banku.

Alior Bank zapewnia klientom nieograniczoną i bezpłatną możliwość wykonywania przelewów, pod warunkiem posiadania konta osobistego w tym banku. Istnieje możliwość wykonywania miesięcznie 1 darmowej wypłaty lub przelewu na konto w innym banku.

Opisywana promocja obowiązuje najdłużej z wymienionych, bo do 22.01.2019.

Millennium Bank - konto Profit

Trzeci z opisywanych banków oferuje oprocentowanie wynoszące 2,7% dla środków do 200 tys. PLN, powyżej 200 tys. PLN jest to 1,4%. Oprocentowanie jest gwarantowane przez okres 3 miesięcy. Promocja obejmuje nowe środki. Co istotne, promocja w Millennium Banku jest regularnie powtarzana. Dzięki temu, nawet po skończeniu okresu promocyjnego, może być warto wrócić w jednej z kolejnych edycji.

Dla niektórych osób może być uciążliwością konieczność założenia konta: 360° lub 360° Student. W ramach konta możliwe jest wykonanie jednego darmowego przelewu w miesiącu. Promocja obowiązuje do 12.01.2019 r.

Źródło: www.wktorymbanku.pl

Grupa Tipmedia
Podziel się: