Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym Opatów

  • 12.12.2018, 17:27
  • Opatow TV
Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym Opatów
Podziel się:
Oceń:
We wtorek 11 grudnia 2018 odbyła się konferencja prasowa Starosty Opatowskiego.
  1. Apel do mieszkańców powiatu o ostrożność, w zakresie nieuczciwych praktyk rynkowych firm, świadczących usługi sprzedaży prądu, gazu czy usług telekomunikacyjnych oraz innego asortymentu. Do powiatowego rzecznika konsumentów wpływa coraz więcej skarg na działalność tychże firm skierowanych w głównej mierze do osób starszych, którzy coraz częściej mówią, że padają ofiarą właśnie tych działań. Do takich sytuacji dochodzi również w powiecie opatowskim.
  2. Czujniki obecności tlenku węgla – kampania informacyjna.
  3. Działalność bieżąca Starosty Opatowskiego w związku z trzecim tygodniem pracy od objęcia urzędu. Starosta zapozna dziennikarzy z pracą bieżącą oraz planami na przyszłość.
Opatow TV
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe