Maszerowali po zdrowie

  • 17.10.2018, 15:52 (aktualizacja 26.10.2018, 11:38)
  • Redakcja
Maszerowali po zdrowie
Podziel się:
Oceń:
W sobotnie przedpołudnie w Czekarzewicach spotkali się uczestnicy „Marszu po zdrowie”, który odbywał się w ramach Rajdu Nordic Walking. Organizatorem sportowego wydarzenia była grupa mieszkańców Aktywni Czekarzewice oraz miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej. Czynnie w organizacji pomogli również wójt gminy Tarłów oraz Stowarzyszenie „Pomocna dłoń”.

Trasa marszu podzielona była na dwa odcinki. Uczestnicy rajdu mieli do przejścia pięć lub dziesięć kilometrów. Trasa przebiegała przez malownicze tereny Czekarzewic i okolic. Po zakończeniu rajdu na każdego czekał pamiątkowy dyplom i upominek. W rywalizacji nie było gorszych i lepszych. Gratulacje składali gospodarz gminy Tarłów, Tomasz Kamiński oraz członek Zarządu Powiatu Opatowskiego, Jacek Dwojak.

Sportowe emocje to nie wszystkie atrakcje sobotniej imprezy. Każdy mógł liczyć również na ciepły posiłek. Czekały również gry i zabawy, pokaz motocykli oraz zabawa taneczna.

Wsparciem finansowym i rzeczowym inicjatywy zajęli się sponsorzy w których rolę wcielili się lokalni przedsiębiorcy i instytucje. Organizacyjnym wsparciem natomiast zajęli się Warsztat Terapii Zajęciowej w Sobowie oraz Szkoła Podstawowa „U Skłodowskiej”. Nad bezpieczeństwem medycznym czuwała grupa ratowników z ożarowskiego Zespół Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie. O artystyczną dawkę emocji zadbały zespoły CREATIVE i JOHANECKI oraz kapela Morki.

Katarzyna Kaszluga

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe