W gminie Iwaniska wyremontowano kolejne nawierzchnie dróg powiatowych

  • 11.10.2018, 14:12 (aktualizacja 11.10.2018 14:13)
  • OpatowTV
Kolejne drogi wyremontowano w gminie Iwaniska
Podziel się:
Oceń:
Tym razem dokonano odbioru technicznego trzech odcinków dróg powiatowych w gminie Iwaniska: w Marianowie o długości kilometra, we wsi Wzory (trzysta metrów) oraz w Mydłowie i Kaczycach (kilometr i trzysta metrów). Łączny koszt prac to ponad pół miliona złotych.

Jak powiedział Bogusław Włodarczyk, starosta opatowski, jednocześnie radny Rady Powiatu Opatowskiego, samorząd powiatowy konsekwentnie realizuje modernizację dróg powiatowych.


- Drogi to podstawa – przekonuje starosta. – To podstawa każdego biznesu, są też bardzo ważne w jakości życia mieszkańców. 

opatowtv_

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe