Dzień Dziecka w Kobylanach bogaty w atrakcje

  • 7.06.2018, 10:31
  • OpatowTV
Dzień Dziecka w Kobylanach
Podziel się:
Oceń:
Ponad pół tysiąca milusińskich skorzystało z zaproszenia Stowarzyszenia „Nasze Kobylany”, które zorganizowało już po raz kolejny Dzień Dziecka z mnóstwem atrakcji. Na dzieci czekały między innymi dmuchańce, konkursy z nagrodami, słodkie niespodzianki oraz poczęstunek.

W piątek przyszkolne boisko w Kobylanach zapełniło się przez najmłodszych mieszkańców regionów, na których czekało mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło konkursów karaoke, gier, zabaw, jak również konkurencji sportowych o które zadbał Józef Komisarek. Współorganizatorem piątkowej imprezy dla dzieci była Aneta Bławat, radna Rady Powiatu Opatowskiego.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

 Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszył się pokaz umiejętności strażaków ochotników z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zapoznanie się z wyposażeniem policyjnych radiowozów. Na chętnych czekała również przejażdżka bryczką oraz malowanie twarzy.

Z życzeniami, prezentami oraz słodkimi niespodziankami dla dzieciaków pospieszyli Marek Szczepanik – członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Ewelina Bień – radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego oraz starostowie opatowscy Bogusław Włodarczyk i Gustaw Saramański.

         Katarzyna Kaszluga

opatowtv_
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe