Powiat opatowski z mobilną sceną estradową. Będzie służyła społeczności

  • 30.05.2018, 14:46
  • OpatowTV
Powiat Opatowski z mobilną sceną estradową
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
O profesjonalną scenę estradową wartą ponad 200 000 złotych wzbogaci się już niebawem Powiatowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Opatowie.

Jak na razie scena trafiła do Powiatu Opatowskiego. Zakup estradowej, profesjonalnej sceny to kolejna inwestycja związana z realizacją ośmiomilionowego projektu zakładającego między innymi budowę placu rekreacji przy opatowskiej Promenadzie oraz powstanie Domu Muzealnego wraz z Muzeum Geodezji i Kartografii.

W ramach projektu zostanie również wzbogacona Podziemna Trasa Turystyczna.  Scena oraz wcześniej zakupiony sprzęt nagłaśniający przyczyni się do uświetniania imprez plenerowych w regionie oraz promowania miejscowych formacji artystycznych i  artystów.

Jak zauważa wicestarosta opatowski, Gustaw Saramański inwestycja w sprzęt estradowy znacznie obniży koszty organizacji wydarzeń kulturalnych i imprez plenerowych.

Katarzyna Kaszluga

opatowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe