"Czystość to zdrowie!" - przedstawienie w Przedszkolu Publicznym w Ożarowie

  • 10.05.2018, 14:10 (aktualizacja 16.05.2018 16:15)
  • Redakcja
"Czystość to zdrowie!" - przedstawienie w Przedszkolu Publicznym w Ożarowie
Podziel się:
Oceń:
O tym, że czystość to podstawa wie każdy. Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Ożarowie zaprezentowali przedstawienie, które to tylko potwierdza.

Przedstawienie w wykonaniu milusińskich w zabawny sposób pokazało, że czystość to ważna sprawa w życiu każdego człowieka. Na przedstawieniu były obecne wszystkie grupy z przedszkola - od najstarszych do najmłodszych, dzięki czemu każdy mógł zobaczyć ten występ. Dyrektor przedszkola Jolanta Gołąb podziękowała za bardzo piękne i pouczające przedstawienie. Na koniec wszyscy podsumowali to czego się nauczyli od "Jagódek". Po przedstawieniu dzieci rozeszły się do swoich sal. 

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe