Nowe wyposażenie trafiło do Powiatowego Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Opatowie. Będzie profesjonalne nagłośnienie i akcesoria do Domu Muzealnego

  • 28.04.2018, 14:38 (aktualizacja 28.04.2018, 14:40)
  • OpatowTV
Kolejny sprzęt trafił do Powiatowego Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji…
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W ramach realizowanego projektu na ponad 7 mln złotych do powiatu opatowskiego został dostarczony sprzęt muzyczny oraz wyposażenie Podziemnej Trasy Turystycznej i powstającego Domu Muzealnego.

Powiatowe Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji wzbogaciło się o profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy o wartości ponad 100 tysięcy złotych. Będzie on służył uświetnianiu wydarzeń plenerowych dla mieszkańców powiatu.

opatowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe