Walczyli w powiatowych eliminacjach turnieju "Młodzież zapobiega pożarom"

  • 16.04.2018, 16:23 (aktualizacja 16.04.2018, 16:25)
  • OpatowTV
Walczyli w powiatowych eliminacjach turnieju "Młodzież zapobiega pożarom"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
13 kwietnia w Zespole Szkół nr 2 w Opatowie odbyły się eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom". Otwarcia eliminacji powiatowych dokonał komendant powiatowy PSP w Opatowie kpt. mgr inż. Sylwester Kochanowicz.

W eliminacjach udział wzięło 38 uczestników ze szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych z terenu powiatu opatowskiego. Zwycięzcami 
w poszczególnych grupach zostali:

Gr. I uczniowie klas I-VI szkół podstawowych: Gabriela Kocznur - SP Nr 2 w Opatowie.

Gr. II. uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy II i III: Jakub Staniek - ZSP w Baćkowicach.

Gr. III. uczniowie szkól ponadpodstawowych i ponadgimnazlalnych: Marcelina Furmańska - ZS Nr 2 w Opatowie.

Nagrody i gratulacje zwycięzcom złożyli wicestarosta opatowski Gustaw Saramański, komendant powiatowy PSP w Opatowie kpt. mgr inż. Sylwester Kochanowicz oraz dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Opatowie Barbara Kasińska.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja z Komendy Powiatowej PSP Opatów w składzie: kpt. Sebastiana Saramański, mł. asp. Artur Mazurek oraz Anna Kłokocka. Nagrody zostały ufundowane przez starostę opatowskiego, urzędy gmin z terenu powiatu opatowskiego oraz Nadleśnictwo Łagów.

Zwycięzcy będą reprezentować powiat  opatowski w czasie eliminacji szczebla wojewódzkiego OTWP, które odbędą się w dniu 24 kwietnia 2018 r. 
w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Morawickiej.

źródło: opatow.straz.kielce.pl

opatowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe