Na sesji w Sadowiu uroczyście podpisali umowę na inwestycje w gminie

  • 29.03.2018, 20:01
  • OpatowTV
Na sesji w Sadowiu uroczyście podpisali umowę na inwestycje w gminie
Podziel się:
Oceń:
W środowe popołudnie w Sadowiu odbyła się kolejna sesja Rady Gminy. Wyjątkowa, ponieważ wśród gości znaleźli się oprócz sołtysów również Poseł na sejm RP Kazimierz Kotowski oraz Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Marek Szczepanik. Obradom radnych przysłuchiwały się również radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Ewelina Bień i radna powiatowa Aneta Bławat. 

W trakcie ostatnich obrad radni podjęli 15 uchwał dotyczących między innymi: zmian w Statucie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sadowiu oraz przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy. Radni przyjęli zmiany w budżecie oraz wieloletniej prognozie finansowej.

Punktem kulminacyjnym sesji było uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie realizacji projektu pn."POPRAWA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W SADOWIU”, którego wartość wynosi ponad milion sześćset tysięcy złotych. Zakończenie prac związanych z projektem planowane jest na koniec września bieżącego roku.

 

opatowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe