Wyjątkowy Dzień Kobiet w Opatowskim Ośrodku Kultury

  • 10.03.2018, 20:48
  • OpatowTV
Wyjątkowy Dzień Kobiet w Opatowskim Ośrodku Kultury
Podziel się:
Oceń:
Ponad sześćset kobiet wysłuchało najpiękniejszych arii operowych i operetkowych podczas koncertów z okazji Dnia Kobiet w Opatowie i Ożarowie. Koncert poprowadził Kazimierz Kowalski, znany śpiewak operowy.

Przy wejściu do sali widowiskowej Opatowskiego Ośrodka Kultury, panie otrzymywały tulipany. Kwiatki wręczali Zbigniew Wołcerz, przewodniczący Rady Powiatu Opatowskiego, Gustaw Saramański, wicestarosta opatowski.

Koncert rozpoczął się punktualnie o godzinie 10. Na scenie panie, w imieniu Bogusława Włodarczyka, powitali: Zbigniew Wałcerz oraz Adam Bodura. Panowie złożyli życzenia.

Chwilę później odbył się koncert najpiękniejszych i najpopularniejszych arii operowych, operetkowych. Ze „Strasznego dworu” Stanisława Moniuszki panie usłyszały „Arię Miecznika” i „Arię Skołuby – Ten zegar stary”, przepiękną „Arie Noriny” z opery „Don Pasquale” Gaetana Donizettiego. Oklaskami nagrodzono najpiękniejsze przeboje: Arię Adeli -Taki pan jak pan” z operetki „Zemsty nietoperza” Johanna Straussa, „Usta milczą, dusza śpiewa” z opery „Wesoła wdówka” Franciszka Lehara, „Arię Tewjego - Gdybym był bogaczem” z musicalu „Skrzypek na dachu”. Utwory wykonywali: Paulina Janczaruk, młoda, utalentowana sopranistka, Andrzej Niemierowicz, wspaniały polski baryton oraz Kazimierz Kowalski, śpiewak operowy, który też prowadził koncert.

 

opatowtv_

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe