Już w tą niedzielę Koncert Charytatywny dla Niny Kumek

  • 23.11.2017, 12:21
  • OpatowTV
Już w tą niedzielę Koncert Charytatywny dla Niny Kumek
Podziel się:
Oceń:
26 listopada 2017r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie o godz. 15.00 odbędzie się Koncert Charytatywny dla Niny Kumek, podopiecznej Fundacji Sedeka.

26 listopada 2017r. w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Ożarowie o godz. 15.00 odbędzie się Koncert Charytatywny dla Niny Kumek, podopiecznej Fundacji Sedeka. Zdiagnozowano u niej raka piersi lewej z przerzutami do wątroby i kości. Celem koncertu jest zebranie środków pieniężnych potrzebnych na dalsze leczenie. Ze względu na przerzuty, jej guz jest nieoperacyjny. Medycyna konwencjonalna nie ma wiele do zaoferowania w jej przypadku. W tym momencie jest leczona paliatywnie. Jednak niekonwencjonalne leczenie zaczęło przynosić skutek. Guzy w wątrobie i piersi się zmniejszyły, a kości mają się lepiej. Nina jest pełna optymizmu i wierzy, że uda się pokonać „nieboraka”. Poddaje się witaminoterapii, ozonoterapii i suplementacji. Lekarz zaproponował jej również hipertermię i antybiotykoterapię salinomycyną. W Polsce są to metody doświadczalne, ale nic innego jej nie pozostało. Nina chce żyć dla swoich dzieci,

a mają ich z mężem Zdzisławem trójkę: 8-letnią Ewcię, 12-letniego Filipa i 21-letnią studentkę - Dominikę. Potrzebuje na leczenie ponad 60 000zł, a to jest niestety za dużo na jej możliwości. Nina Kumek błaga o każdą wpłatę, która pomoże jej wrócić do zdrowia i do pracy w szkolnej bibliotece.

 

Podczas koncertu wystąpią:

- Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bidzinach

- Kabaret „Czwarta Fala”

- „Kapela Sołtysa z Wąchocka”- Uczestnicy programu TV „Must Be The Music”

- Zespół "Converse"

- Karol Durda

- Grupa Artystyczna „ISKRA” MGOK Ożarów

- Sekcje Artystyczne MGOK Ożarów

 

Ponadto w czasie trwania koncertu odbywać się będzie akcja honorowego krwiodawstwa we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

 

W trakcie koncertu prowadzona będzie licytacja atrakcyjnych przedmiotów i usług.

 

Zebrane w czasie wydarzenia pieniądze w całości zostaną przeznaczone na leczenie Niny Kumek.

Serdecznie zapraszamy!

opatowtv_

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe