Konkurs Województwa Świętokrzyskiego dla Kół Gospodyń Wiejskich!

  • 18.10.2017, 21:16
  • OpatowTV
Konkurs Województwa Świętokrzyskiego dla Kół Gospodyń Wiejskich!
Podziel się:
Oceń:
Wszystkie chętne Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu opatowskiego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Województwo Świętokrzyskie wspólnie z Gminą Raków na potrawę z gęsi kieleckiej – Smaki Gęsiny, który odbędzie się 12 listopada br. w Gimnazjum w Rakowie . Przedsięwzięcie ma na celu promowanie i popularyzację walorów smakowych gęsiny. Szczegóły oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć w załącznikach.

Każda potrawa przygotowana przez uczestniczące w konkursie Koło Gospodyń Wiejskich musi zawierać przynajmniej jeden z 92 produktów regionalnych Województwa Świętokrzyskiego, wpisanych na listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uczestnicy otrzymają od organizatora zestaw bazowy produktów niezbędnych do przygotowania potrawy, którą w dowolny sposób mogą ubogacać własnymi składnikami dostępnymi w kuchni polskiej, wykazując się doświadczeniem kulinarnym i kunsztem kucharskim.

opatowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe