I. SESJA RADY MIEJSKIEJ W OPATOWIE - 20.11.2018

  • 23.11.2018, 16:38
I. SESJA RADY MIEJSKIEJ W OPATOWIE - 20.11.2018
Podziel się:
Oceń:
W miniony wtorek, 20 listopada w Opatowie odbyły się pierwsze obrady nowej Rady Miejskiej. Oficjalnie i uroczyście ślubowanie złożył burmistrz Grzegorz Gajewski. Obiecał, że od pierwszych dni będzie ciężko pracował dla dobra mieszkańców Opatowa realizując swoje przedwyborcze obietnice i zamierzenia.

Po otwarciu obrad sesji przez najstarszego radnego nastąpił wybór prezydium Rady Miasta w Opatowie. Funkcję przewodniczącego objął 38 – letni Marcin Słapek (Prawo i Sprawiedliwość), nauczyciel z opatowskiego Zespołu Szkół nr 2 i samorządowiec.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

- Emocje są bardzo duże. Chciałbym państwu serdecznie podziękować za wybór. Będę robił wszystko, co w mojej mocy, aby sesje przebiegały w sposób uporządkowany oraz i każda wypowiedź radnego była poszanowana. Zrobię wszystko, by praca między radnymi a burmistrzem układała się wspaniale - powiedział Marcin Słapek.

Stanowisko wiceprzewodniczących objęli kolejno Beata Wrzołek (Region Świętokrzyski) oraz Dawid Kargulewicz (Polskie Stronnictwo Ludowe).

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe