Piknik rodzinny "Wielka Frajda" w Tarłowie

  • 16.08.2018, 13:22
Piknik rodzinny "Wielka Frajda" w Tarłowie
Podziel się:
Oceń:
Przegląd zespołów i kapel ludowych, koncert piosenki wesołej oraz gala zespołów disco polo – tak w wielkim skrócie wyglądała Wielka Frajda w Tarłowie. Muzyczna impreza organizowana już od kilku lat na stałe wpisała się w kalendarz imprez. Również i w tegorocznej edycji festynu nie zabrakło muzycznych emocji i wielu atrakcji.

 

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Organizatorem co rocznej imprezy jest Wójt Gminy Tarłów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarłowie. Podobnie jak inne imprezy plenerowe, tak również Wielka Frajda w Tarłowie została oficjalnie otwarta. Plenerową zabawę na boisku sportowym otworzył gospodarz gminy – Tomasz Kamiński, który w imieniu organizatorów powitał wszystkich zaproszonych gości i uczestników wydarzenia. Wśród przybyłych gości, którzy również życzyli udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń znaleźli się Arkadiusz Bąk – przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Bogusław Włodarczyk – zawieszony starosta opatowski, jednocześnie radny powiatowy oraz Jacek Dwojak – członek Zarządu Powiatu Opatowskiego i Alfred Skura, radny Rady Powiatu.

Po oficjalnym otwarciu imprezy scenę przejęli artyści. Bogaty program artystyczny rozpoczął się od przeglądu zespołów śpiewaczych i kapel folklorystycznych. Dobrze znane przyśpiewki ludowe w wykonaniu zespołów „Kalinki” czy „Tarłowiacy” oraz kapel „Wesoła Trójka” i „Morki” rozruszały licznie zgromadzoną publiczność. Następnie rozpoczął się koncercik piosenki wesołej. W tym bloku pojawili się wykonawcy i artyści związani z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Różnorodność i dobra zabawa była gwarantowana. Zwieńczeniem tarłowskiej Wielkiej Frajdy była gala zespołów muzyki disco polo, w której pojawiły się wschodzące gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. Przed publicznością swój muzyczny repertuar zaprezentowały formacje: ALIBI, JACK, SILVERS i SYSTEMATIC.

W Tarłowie dużo działo się na scenie, ale nie zabrakło również atrakcji wokół niej. Liczne zabawy czekały na najmłodszych uczestników imprezy, w tym między innymi wesołe miasteczko. Dorośli zaś podczas Wielkiej Frajdy mogli zasmakować dobrego jadła i odwiedzić liczne stoiska.

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe