Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Janików zatętnił życiem. Nie brakowało atrakcji dla dzieci i dorosłych

  • 6.08.2018, 16:00
Janików zatętnił życiem. Nie brakowało atrakcji dla dzieci i dorosłych W trakcie pikniku można było przejechać się bryczką
Podziel się:
Oceń:
Sobotni piknik rodzinny w Janikowie z pewnością można uznać za bardzo udany. Mała miejscowość zatętniła życiem. Mieszkańcy tej i ościennych miejscowości chętnie wzięli udział w zorganizowanym festynie, czym pokazali, że istnieje duże zapotrzebowanie społeczne na spotkania integracyjne i wspólną zabawę. 

Mimo, że nie było żadnej gwiazdy muzyki czy kabaretu plac przy remizie strażackiej w małej miejscowości Janików wypełnił się po brzegi. Wszystkich zgromadzonych w krótkiej części oficjalnej przywitał  sołtys Janikowa Andrzej Otręba. Udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń życzył obecnym Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski. 

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.


Organizatorzy sprostali zadaniu i przygotowali nieco atrakcji. Najbardziej oblegany przez najmłodszych był dmuchany plac zabaw. Powodzeniem cieszyło się również stanowisko do malowania twarzy i włosów. Atrakcją były także przejazdy bryczką. Nie zabrakło chętnych na darmowy popcorn i watę cukrową, o które zadbał Zespół Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie z Ożarowa. Na uczestników sobotniej imprezy czekały także darmowe dania z grilla i napoje. W upalne popołudnie ochłodę przyniosły serwowane lody, a smakowitą niespodzianką były również smaczne krówki.


W Janikowie nie zabrakło licznych zabaw i konkursów, które przygotował Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury imienia Aleksandra Patkowskiego i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Ożarowa. 

Miłośnicy artystycznych wrażeń również się nie zawiedli. Swoje układy taneczne znakomicie zaprezentowała grupa XDance z ożarowskiego Zespołu Szkół. Wokalnie spotkanie umilały solistki Zuzia Pastuszka i Zuzia Bąk, które swoje sceniczne zdolności trenują pod opieką Sławomira Lutyńskiego. Z szerokim repertuarem muzycznym wystąpił Ryszard Kruk, podopieczny Domu Pomocy Społecznej w Sobowie. Spotkanie mieszkańców Janikowa zwieńczyła zabawa taneczna.   

(KK)

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ze względu na trwającą ciszę wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe