Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Moc atrakcji podczas festynu rodzinnego w Sobótce

  • 18.07.2018, 09:09
Moc atrakcji podczas festynu rodzinnego w Sobótce
Podziel się:
Oceń:
Festyn w Sobótce rozpoczął cykl pikników rodzinnych w powiecie opatowskim. Impreza ściągnęła tłumy mieszkańców Sobótki i okolicznych miejscowości. Dla dzieci przewidziano konkursy z nagrodami.

Były też dmuchane zjeżdżalnie, kiełbaski z grilla, darmowe słodkości i napoje. Swoje stoisko zaprezentował Zespół Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie. Atrakcją był również pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu uczniów ożarowskiej szkoły. Zainteresowaniem cieszyła się prezentacja działania robotów z klocków lego. Organizatorem festynów jest Lokalna Grupa Działania Powiatu Opatowskiego.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.


- Zawsze się cieszę jak do was przyjeżdżam – mówił Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, jednocześnie radny Rady Powiatu Opatowskiego. – Mieszkają tutaj bardzo mądre i pracowite osoby – dodawał.

Z kolei Marcin Majcher, burmistrz miasta i gminy Ożarów powiedział, że takie festyny są czynnikiem jednoczącym miejscowość. - Zacieśniane są więzi nie tylko rodzinne, ale także sołeckie – mówił.


Krystyna Wieczorek, przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Ożarów, jednocześnie mieszkanka Sobótki, życząc udanej zabawy, zaprosiła uczestników do korzystania z przygotowanych przez organizatorów atrakcji. 

(KK)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ze względu na trwającą ciszę wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe