Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Rodzinnie w Grochocicach. Kolejny piknik dla mieszkańców

  • 17.07.2018, 15:34 (aktualizacja 17.07.2018 15:36)
Rodzinnie w Grochocicach. Kolejny piknik dla mieszkańców
Podziel się:
Oceń:
Mieszkańcy Grochocic w gminie Ożarów w weekend nie mogli narzekać na nudę. Pełen atrakcji był sobotni festyn rodzinny. Piknik w Grochocicach to kolejna impreza plenerowa z cyklu pikników odbywających się przez całe wakacje w powiecie opatowskim. Impreza przyciągnęła mnóstwo mieszkańców nie tylko tej miejscowości, ale również  najbliższych ościennych wiosek.

Wiele atrakcji  i wspaniała zabawa czekała na wszystkich uczestników. Dla dzieci przewidziano konkursy z nagrodami. Był również dmuchaniec, na którym najmłodsi świetnie się bawili oraz słodkości. Smakowitą atrakcją przygotowaną przez organizatorów dla wszystkich był także pieczony na ognisku prosiak. Spotkanie umilały występy solistek z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie z Ożarowa.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Organizatorem festynów jest Lokalna Grupa Działania Powiatu Opatowskiego. Natomiast gospodarzem sobotniej imprezy była Jolanta Wąsik Radna Rady Miejskiej w Ożarowie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Bogusław Włodarczyk – zawieszony starosta opatowski oraz radny Rady Powiatu, Marcin Majcher – burmistrz Ożarowa, Krystyna Wieczorek – przewodnicząca Rady Miejskiej w Ożarowie oraz radni miejscy: Wojciech Majcher, Małgorzata Olaś oraz Mariola Bańcer.

(KK)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ze względu na trwającą ciszę wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe