Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Dzień Dziecka w Kobylanach bogaty w atrakcje

  • 7.06.2018, 10:31
Dzień Dziecka w Kobylanach bogaty w atrakcje
Podziel się:
Oceń:
Ponad pół tysiąca milusińskich skorzystało z zaproszenia Stowarzyszenia „Nasze Kobylany”, które zorganizowało już po raz kolejny Dzień Dziecka z mnóstwem atrakcji. Na dzieci czekały między innymi dmuchańce, konkursy z nagrodami, słodkie niespodzianki oraz poczęstunek.

W piątek przyszkolne boisko w Kobylanach zapełniło się przez najmłodszych mieszkańców regionów, na których czekało mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło konkursów karaoke, gier, zabaw, jak również konkurencji sportowych o które zadbał Józef Komisarek. Współorganizatorem piątkowej imprezy dla dzieci była Aneta Bławat, radna Rady Powiatu Opatowskiego.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

 Dużym zainteresowaniem wśród uczestników cieszył się pokaz umiejętności strażaków ochotników z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zapoznanie się z wyposażeniem policyjnych radiowozów. Na chętnych czekała również przejażdżka bryczką oraz malowanie twarzy.

Z życzeniami, prezentami oraz słodkimi niespodziankami dla dzieciaków pospieszyli Marek Szczepanik – członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Ewelina Bień – radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego oraz starostowie opatowscy Bogusław Włodarczyk i Gustaw Saramański.

         Katarzyna Kaszluga

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ze względu na trwającą ciszę wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe