Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Piknik Rodzinny: 5-lecie Stowarzyszenia "Nasze Kobylany"

  • 27.07.2017, 11:05
  • Redakcja
Piknik Rodzinny: 5-lecie Stowarzyszenia "Nasze Kobylany"

Wakacje to czas wypoczynku, spotkań w gronie znajomych i rodziny, ale także dobrej zabawy. Tej ostatniej z pewnością nie zabrakło w niedzielę, 9 lipca na Pikniku Rodzinnym w Kobylanach. Powód do świętowania był wyjątkowy – Stowarzyszenie „Nasze Kobylany” obchodziło pięciolecie swojej działalności.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

 

Z tej okazji organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Występy kapeli góralskiej, smaczne jedzenie, wesołe miasteczko, to tylko niektóre z nich. Na niedzielne spotkanie przybyło także wielu znakomitych gości: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego – Adam Jarubas, radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego – Ewelina Bień, Starosta Powiatu Opatowskiego – Bogusław Włodarczyk, sekretarz Gminy Opatów – Barbara Kłosińska oraz przewodnicząca Rady Miasta Ożarów Krystyna Wieczorek.

 

Po oficjalnych przemówieniach nadszedł czas na dobrą zabawę, która trwała do późnych godzin wieczornych. Najmłodsi uczestnicy pikniku mieli do swojej dyspozycji moc darmowych atrakcji. Wśród nich znalazły się: dmuchane wesołe miasteczko, malowanie twarzy, plac zabaw, strzelnica czy ścianka wspinaczkowa. Na trochę starszych i tych zupełnie dorosłych czekały występy kapeli góralskiej Hajduk oraz gwiazd disco polo – zespołów Defis i Markus P. Spektakl pod tytułem „Muzyka filmowa” zaprezentowała młodzież z teatru ARS, działającego przy Stowarzyszeniu „Nasze Kobylany”. W trakcie pikniku nie zabrakło również dawki dobrego humoru, który zapewnili członkowie kabaretu „Czwarta Fala”. Wszystkim uczestnikom do samego końca zabawy towarzyszyła miła atmosfera.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OpatowTV.pl, którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
abel_kaszubski
abel_kaszubski 1.08.2017, 23:07
Fajna impreza.

Pozostałe