Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

O nas

Projekt OpatowTV.pl to lokalna telewizja internetowa informująca w globalnym zasięgu o wydarzeniach mających miejsce w powiecie opatowskim, mieście Opatów, okolicznych miejscowościach oraz ościennych gminach.

Informacje na temat bieżących i ważnych spraw są przez OpatowTV.pl przekazywane w formie audio-wideo oraz zdjęciowo-tekstowej. Spersonalizowany portal na wyłączność dla Opatowa dostępny jest pod adresem www.OpatowTV.pl. Dopełnieniem jest nasz fanpage www.facebook.com/OpatowTV, gdzie pojawiają się linki do materiałów z aktualnych wydarzeń.

Dzięki takiej formie transmisji, zasięgu na skalę globalną, możliwe jest oglądanie publikowanych programów i transmisji za pośrednictwem komputerów, laptopów, tabletów i telefonów, czyli wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube, a także w telewizorach typu  tzw. smart tv  z dostępem do Internetu. Portal przystosowany jest do odbioru na wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach.

Widzowie jako inspiratorzy podejmowanych przez nas tematów, mają ogromny wpływ na realizowane programy. Czekamy zatem na propozycje. Wystarczy polubić nasz profil, a wszystkie propozycje można wysyłać na adres  ozarowtv@gmail.com lub za pośrednictwem facebooka/OpatowTV lub pod redakcyjnymi numerami telefonów: 501 109 484 oraz 570 020 619

Zapraszamy do kontaktu!

  • TAGI: